Princíp vernostného programu

Úvod Princíp vernostného programu

Princíp vernostného programu VEVAH KLUB je veľmi jednoduchý a prehľadný - čím viac nakúpite, tým väčšiu zľavu získate.

 
  • Stačí splniť podmienky vernostného programu, vyplniť registračný formulár a rovno čerpať zľavy.
  • Už pri registrácii automatická zľava 3% na všetok nezľavnený tovar.
  • Maximálna zľava až 10%

 
Prehľad zliav:    
Suma nákupov   Výška zľavy (v %)
0 - 299 EUR ...  3 %
300 - 599 EUR ... 5 %
600 - 899 EUR ... 7%
nad 900 EUR ... 10%
 
Poznámka: sumy nákupov sú uvedené vrátane DPH. Zľavy platia pre všetok nezľavnený tovar (neplatí pre akčné ponuky a dlhodobo zľavnené produkty). Zľavy nie je možné sčítať s inými zľavami.


Tipy, rady:
 
Kde sú uložené pravidla vernostného programu VEVAH KLUB?
Vernostný program VEVAH KLUB sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami uloženými tu a sú k dispozícii tiež na predajniach Chovateľské potreby MAJKO a Papiernictvo Brezová.
 
Kto je prevádzkovateľ vernostného programu?
Prevádzkovateľom vernostného programu VEVAH KLUB je spoločnosť VEVAH, s.r.o. so sídlom Horný rad 9, 90613 Brezová pod Bradlom, IČO: 47618612, DIČ: SK2024004708, zapísaná v Obchodnom registri na Okresnom súde Trenčín, oddiel: Sro, vložka číslo: 29931/R (ďalej len VEVAH).
 
Kde získať vernostnú kartu VEVAH KLUB?
Kartu je možné získať v predajniach Chovateľské potreby MAJKO a Papiernictvo Brezová. Získanie vernostnej karty nie je podmienené nákupom tovaru.
 
Aké sú podmienky na vstup do VEVAH KLUBU?
O kartu VEVAH KLUB môže požiadať každý zákazník, ktorý je starší ako 18 rokov s korešpondenčnou adresou v Slovenskej republike, súhlasí so Všeobecnými podmienkami členstva VPVK a pravdivo vyplnil všetky požadované údaje na prihlasovacom formulári a tento odovzdal na predajni Chovateľské potreby MAJKO alebo Papiernictvo Brezová.
 
Kedy je možné čerpať zľavy?
Automatickú zľavu 3% je možné čerpať už pri prihlásení a registrácii do vernostného programu, tj. ihneď po vydaní vernostnej karty.
 
Kedy najskôr možno čerpať vyššiu zľavu, ak suma nákupov prekročí jeden z uvedených limitov?
Vyššiu zľavu je možné čerpať vždy až nasledujúci mesiac po prekročení niektorého z vyššie uvedených limitov. Ak teda celková suma nákupov realizovaných v minulosti v rámci vernostného programu a práve realizovaného nákupu prekročí napríklad limit 300 EUR, bude nasledujúci vyššia zľava 5% uplatnená až na ďalší nákup nasledujúceho mesiaca.
 
Kde je možné kartu uplatniť?
Vernostnú kartu je možné uplatniť v predajniach Chovateľské potreby MAJKO a Papiernictvo Brezová.
 
Na čo sa zľavy nevzťahujú?
Zľavy z vernostného programu sa nevzťahujú na dlhodobo zľavnené výrobky a ďalej zľavnené produkty v rámci mesačných akčných ponúk. Všetky tieto produkty sú viditeľne označené na predajni a nie je na ne možné čerpať zľavy. Zľavy nie je možné kombinovať.
 
Ako postupovať v prípade straty karty?
Informáciu o strate či zničení vernostnej karty je možné zaslať písomne na e-mail: vevah@centrum.sk alebo na korešpondenčnú adresu: Vernostný program VEVAH, VEVAH, s.r.o. so sídlom Horný rad 9, 90613 Brezová pod Bradlom. Vydanie novej vernostnej karty môže člen klubu žiadať v predajniach Chovateľské potreby MAJKO a Papiernictvo Brezová.
 
 
Ako ukončiť členstvo vo vernostnom programe BANQUET KLUB?
Členstvo vo vernostnom programe je možné kedykoľvek zrušiť, a to zaslaním oznámenia formou e-mailu na vevahvcentrum.sk alebo korešpondenčnú adresu: Vernostný program VEVAH, VEVAH, s.r.o. so sídlom Horný rad 9, 90613 Brezová pod Bradlom. Karta bude do 48 hod deaktivovaná a zľavy už nebude možné čerpať.